Úvodní stránka > Dopravní prostředky > Automobil > Jak vyčistit plasty

Jak vyčistit plasty

Jak vyčistit plasty
Přidal: Martin Kopečný
Vloženo: 2009-02-07 15:33:11
Hodnocení: 0% (27)
Příspěvků: 27
Zobrazeno: 69466

Při provozu automobilu vzniká celá řada nečistot. Prach, mastnoty, zbytky z cigaretového dýmu se usazují v interiéru vozidla a někdy jsou jen velmi obtížně odstranitelné. Pro velmi jednoduché a mimořádně účinné čištění plastových, gumových i koženkových dílu slouží speciální přípravek s názvem Atas Vinet. Ten si poradí i s takovými typy špíny jako jsou nánosy z cigaretového kouře, mastnoty na ovládacích prvcích i nečistoty v jemných spárách.

Postup

Postup je velmi jednoduchý. Přípravek je v praktickém balení v rozprašovači. Nastříkáme jej na znečištěnou plochu. Necháme několik minut působit a pak setřeme suchým hadříkem. Pokud jsou nečistoty v silné vrstvě, nebo se jedná o zažranou špínu pomůžeme přípravku měkkou houbičkou. Výsledkem je dokonale čistá plocha.

Atas Vinet má i mírně desinfekční vlastnosti. Neobsahuje rozpouštědla a ředidla a je zcela bezpečný. Využít se dá velmi dobře i na čištění zahradního nábytku, vnějších dílů počítačů, lakovaného dřeva, klávesnic, okenních rámů, dveří, poradí si třeba i s mastnotami na krbech a dalších věcech z nesavých materiálů.

Co budete potřebovat
  • Atas Vinet
  • Měkká houbička
  • Savý čistý hadřík
Všechny obrázky
Jak vyčistit plasty
Jak vyčistit plasty
Odkazy na externí zdroje
http://www.aaaautokosmetika.cz/online-nakup/371.html


Diskuze

Napište Váš názor nebo zkušenost stímto postupem

Nadpis
Text zprávy

Vaše jméno
Váš email


jen hlasovatOpište prosím text z obrázku
(velká písmena)
control code
Přridavani nových prispevku bylo docasne zastaveno.